Чергове дно: РФ подала на Україну в Гаагу за знищення Каховської ГЕС

Влада фашистської Росії продовжує діяти в своїй улюбленій манері — скоювати злочини і звинувачувати в них Україну. Так було зі збитим боїнгом рейсу МН17, початком повномасштабного вторгнення (зараз РФ заявляє, що це на неї напали) і ще в тисячах інших випадках.

Сьогодні РФ звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами». Мовляв перед цим Україна ще й підняла рівень води у сховище. І не важливо, що саме Росія контролювала фізичний доступ до ГЕС, а обстрілів станції в той день не було.

Також РФ незважає на те, що МКС вона не визнає і навіть оголосила в розшук його прокурора Хана, який раніше видав ордер на арешт Путіна.

Із цієї ж серії події навколо аміакопроводу. Як відомо, за останні кілька днів Росія двічі обстріляла аміакопровід Тольятті – Одеса у Харківській області і завдала йому руйнувань. Стався витік понад 130 тонн аміаку. Після цього росіяни стали росповсюджувати фейки про отруйну хмару.

Міноборони РФ визнало підрив аміакопроводу в Харківській області, але звинувачує у цьому «українських диверсантів».

Нагадаємо, Україна 6 червня також звернулася до МКС через підрив росіянами Каховської ГЕС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В НАСА показали, как выглядит центр нашей галактики, видео

30.08.2018 - 01:05
В обозримом будущем человек не увидит центра галактики своими глазами. От Земли до центра Млечного пути целых 26 000 световых лет, расстояние колоссальное. Астрономы НАСА решили эту проблему программно, создав ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017
Вместе со своей племянницей креативная ...

Луценко вышел к протестующим возле его дома: появилось видео

25.02.2018
Сторонники Саакашвили продолжили свою акцию ...