Чергове дно: РФ подала на Україну в Гаагу за знищення Каховської ГЕС

Влада фашистської Росії продовжує діяти в своїй улюбленій манері — скоювати злочини і звинувачувати в них Україну. Так було зі збитим боїнгом рейсу МН17, початком повномасштабного вторгнення (зараз РФ заявляє, що це на неї напали) і ще в тисячах інших випадках.

Сьогодні РФ звернулася до Міжнародного кримінального суду і Міжнародного суду ООН зі звинуваченнями проти України в нібито руйнуванні Каховської ГЕС «масованими артилерійськими обстрілами». Мовляв перед цим Україна ще й підняла рівень води у сховище. І не важливо, що саме Росія контролювала фізичний доступ до ГЕС, а обстрілів станції в той день не було.

Також РФ незважає на те, що МКС вона не визнає і навіть оголосила в розшук його прокурора Хана, який раніше видав ордер на арешт Путіна.

Із цієї ж серії події навколо аміакопроводу. Як відомо, за останні кілька днів Росія двічі обстріляла аміакопровід Тольятті – Одеса у Харківській області і завдала йому руйнувань. Стався витік понад 130 тонн аміаку. Після цього росіяни стали росповсюджувати фейки про отруйну хмару.

Міноборони РФ визнало підрив аміакопроводу в Харківській області, але звинувачує у цьому «українських диверсантів».

Нагадаємо, Україна 6 червня також звернулася до МКС через підрив росіянами Каховської ГЕС.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео двух победных голов Зозули «Вальядолиду»

09.12.2017 - 21:09
Нашего парня в Испании прорвало. В рамках 18-го тура Сегунды «Альбасете» принимал «Вальядолид» и победил 2:1. Оба гола за хозяев забил Роман Зозуля. Для украинца этот матч стал уже четвертым ...

Зараза ворона поиздевалась над таксой

15.11.2015
Ворона воспользовавшись тем, что собака ...

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017
После неожиданного поражения «Динамо» в ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...