Через Вінниччину росіяни запустили розвідувальну кулю у бік Молдови

Сьогодні, 14 лютого, ЗМІ повідомляли про запуск росіянами з території Білорусі повітряних куль-шпигунів з кутовими відбивачами. Щонайменше один з цих об’єктів пролетів над Вінниччиною, пізніше його фіксували у Молдові та Румунії.

Декілька БПЛА невідомого призначення, скоріш за все розвідувальні, або кулі з відбивачами рухались з кордону Білорусі через Житомирщину у напрямку Молдови.

Хоча на той час офіційної інформації щодо об’єктів від ЗСУ та української влади не було, у Молдові на декілька годин закрили повітряний простір для літаків. Пізніше аеростат помітили у повітряному просторі Румунії.

Декілька таких літаючих об’єктів перебували над Україною.

Рухаються вони за течією повітрянних мас на висоті 4 км, без активного управління.

«Українська Протиповітряна оборона радіолокаційно спостерігає ці повітряні цілі, які рухаються в повітряних потоках з невеликою швидкістю. В українському небі постійно чергує винищувальна авіація. Ситуація контрольована», — повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат у коментарі «Українській правді».

Зазначимо, протягом кількох днів збито декілька куль у повітряних просторах США та Канади. Є підозри, що об’єкти було запущено Китаєм чи Росією. Офіційний Пекін спростував звинувачення.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Черноморске у отдыхающих из Приднестровья сожгли российский флажок и георгиевскую ленту: видео

22.08.2017 - 14:10
Похоже, отсутствие украинских телеканалов в непризнанной ПМР негативно отражается на восприятии местными жителями реальности. В Черноморске Одесской области местные активисты добродушно заставили туристов из Каменки, что в Приднестровье,  убрать из ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...