Через уламки «Шахеда» на Вінниччині пошкоджено енергозабезпечення

У Вінницькій області внаслідок падіння уламків збитого цієї ночі ворожого дрона-камікадзе типу «Шахед» сталося знеструмлення у будинках багатьох сотень громадян.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України.

За даними відомства, світло зникло загалом у 1562 споживачів у регіоні.

Після відбиття російської повітряної атаки на місці падіння баражуючого боєприпасу противника працювали аварійні служби, ліквідуючи наслідки знеструмлення, щоб повернути світло в будинки громадян.

Як зазначили в Міненерго, вранці більшість абонентів були підключені.

В АТ «Вінницяобленерго» нагадали, що отримують наказ про відключення від НЕК «Укренерго» та виконують їх, не озираючись на те, хто залишається без світла.

«Диспетчер НЕК «Укренерго» у себе на екрані монітора не бачить конкретних споживачів чи якісь заклади або «представників еліт». Він бачить обсяг споживання у мегаватах по всій країні або у конкретному регіоні. Якщо потрібно стабілізувати енергосистему країни, про це рішення повідомляють всіх Операторів системи розподілу (в т.ч. АТ «Вінницяобленерго»), і відбувається відключення», — йдеться у повідомленні АТ «Вінницяобленерго».

Як пояснюють вінницькі енергетики, рішення щодо підключення споживачів ухвалює теж НЕК «Укренерго». Тільки після отримання команди від регіонального диспетчера НЕК «Укренерго» — оператори системи розподілу (обленерго) можуть відновити розподіл електричної енергії, тобто включити споживачів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На ЧАЭС надвинули защитный саркофаг за 41 миллиард гривен: видео

29.11.2016 - 15:10
33 часа на 4-й энергоблок ЧАЭС медленно надвигали грандиозную, не имеющую аналогов в мире защитную арку, которую прозвали саркофагом. Это чистое время движения, а стартовал сам процесс 14 ноября. Сегодня эта своего ...

Жириновский пригрозил депутатам из партии Путина расстрелами: видео

15.03.2017
Лидер российской ЛДПР Владимир Жириновский устроил ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...