Чемпіон світу з боксу «напав» на Холанна під час матчу АПЛ

Цікавий епізод стався під час матчу АПЛ між командами Манчестер Сіті та Шеффілд Юнайтед. Чинні чемпіони Англії важко виграли з рахунком 2:1. Один з голів було забито норвезьким нападником «городян» Ерлінгом Холанном. В першому таймі він не забив пенальті, влучивши у штангу, а в другому відкрив рахунок ударом головою.

Цікавий момент трапився під час святкування забитого голу. Фанат вразив усіх, вибігши на поле і в пориві пристрасті стрибнувши Холанну на спину. Навіть в такій незвичній ситуації Ерлінг не виявив паніки або роздратування. Навпаки, він поділився радістю від свого гола з цим невідомим фанатом. Після цього стюарди втрутилися і вивели вболівальника з поля.

Згодом виявилося, що цей фанат – це не просто випадковий уболівальник. Це був колишній чемпіон світу з боксу Террі Фленаган. Він, виявляється, довгий час підтримує Манчестер Сіті. В інший період свого життя Фленаган був власником титулу чемпіона світу за версією WBO в легкій вазі, яким володів з 2015 до 2017 року. Це було визнано великим досягненням, адже він став першим англійцем, хто здобув цей чемпіонський пояс у цій ваговій категорії.

Протягом своєї професійної кар’єри на ринзі Фленаган здобув 36 перемог, з яких 14 були досягнуті нокаутом, і зазнав лише дві поразки.

Момент «нападу» на 1.30 хв.

Після трьох турів Манчестер Сіті здобув три перемоги і йде на першій сходинці турнірної таблиці. Холанн в цих матчах забив три голи.