Чехія знайшла 800 тисяч снарядів для України

Дуже позитивна новина надійшла з Німеччини. Іі автором став президент Чехії Петер Павел.

У Мюнхені на «Українському ланчі», організованому Фондом Пінчука, Павел наголосив, що країни, які підтримують Україну, мають бути креативними і гнучкими, як українські солдати. Ці якості треба застосовувати для пошуку зброї для ЗСУ. І додав, що Чехія наразі має успіх — знайдено 800 тисяч артилерійських снарядів.

«Наразі ми знайшли півмільйона снарядів калібру 155 мм, і 300 тисяч снарядів калібру 122 мм, які ми зможемо переправити (в Україну) за кілька тижнів, якщо знайдемо фінансування на це. Ми звернемося за цією допомогою до партнерів в США, Німеччині, Швеції тощо», – заявив він.

Нагадаємо, в березні минулого року ЄС зобов’язався надати Україні один мільон снарядів. Спочатку говорили, що до кінця 2023 року, потім — протягом 12 місяців, тобто до березня вже цього року. Але наразі виходять лише на половину з цієї кількості. Тому, якщо Павел дійсно знайшов таку кількість снарядів (а брехати він не буде) і її вдасться доправити до України, це буде досить потужна допомога.

Нагадаємо, Німеччина теж нарощує виробництво снарядів. З наступного року планують виробляти взагалі 2 млн. штук на рік, щоб забезпечити потреби нашої країни.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015 - 17:17
Полезно, вкусно и красиво Красиво оформленное блюдо намного вкуснее и полезней. Учеными доказано, что таковое лучше усваивается организмом. Для того, чтобы украсить еду самому, нужно немного фантазии. А если таковой ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...

Над Аравией в небе образовалась огромная дыра: видео

19.03.2019
В городе Эль-Айн в Объединенных ...