Британська розвідка розповіла, як сприймають в армії РФ прихід Герасимова

Призначений Путіним командуючим «спеціальною воєнною операцією» начальник генерального штабу збройних сил РФ Валерій Герасимов розпочав «наводити порядки» серед підлеглих. До чого скептично поставився керівник приватної військової компанії Вагнера Євген Пригожин.

Британська розвідка повідомила, що підлеглі Герасимова нарікають на його боротьбу з такими явищами як пересування військових на цивільних авто, використання мобільних телефонів, а в першу чергу — з нестандартними зачісками.

В тому числі, зауваження про безглуздість таких вимог висловив і Євген Пригожин. Нагадаємо, він перебуває у жорсткому протистоянні з Герасимовим. Зокрема Пригожин підтримав «наїзд» польових командирів ПВК Вагнера персонально на Герасимова з використанням нецензурної лайки за нестачу артилерійських снарядів.

В свою чергу, міністерство оборони і ГШ ЗС РФ довго не визнавали заслуги ПВК Вагнера в окупації містечка Соледар на Бахмутському напрямку в Донецькій області.

Загалом, британська розвідка скептично ставиться до Герасимова:

«Російські війська і далі перебувають в «оперативному глухому куті» і зазнають тяжких втрат. Те, що Герасімов обрав пріоритетом контроль за дотриманням дрібних правил, вочевидь підтверджує страхи багатьох скептиків у Росії. Його, як і міністра оборони Сергія Шойгу, все більше сприймають, як людину відірвану від реальності і зосереджену на демонстративних елементах, а не забезпеченні реального наповнення», – пишуть в огляді.

У попередньому огляді розповідали, що наміри Росії розширювати армію вказують на те, що Кремль вбачає попереду період з ризиками збройних конфліктів, але виконати таке розширення війська буде непросто.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве коктейлем Молотова взорвали автомобиль: видео

19.07.2017 - 01:33
Ночью в Киеве во дворе дома по улице Дарвина, 5 загорелся и полностью выгорел микроавтобус. Очевидцы сумели снять это на видео. На нем видно как пылает бус и при этом ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...