Британка й американець провалили український НМТ з англійської
Проблема у наших тестах, а не в знаннях іноземців
Українська викладачка англійської мови 6 червня 2025 року провела незвичний експеримент і поділилась результатами у своїх соцмережах.
Вона надіслала своїм знайомим — британці та американцю — тест НМТ з англійської мови за 2024 рік і попросила пройти його за 20 хвилин.
Обидва — носії мови, з вищою освітою та досвідом викладання англійської в Китаї. Але навіть за таких умов американцеві вдалося набрати лише 157 балів, а британці — 153.
«Вони читають текст і їм все ясно, як білий день. Але вони НЕ можуть відповісти на питання про цей текст. Бо питання створені так, щоб максимально заплутати, а не перевірити знання мови», — зазначає викладачка.
За її словами, рівень мови в обох — вільне володіння, саме до якого прагне більшість учнів. Проте завдання НМТ, на її думку не відповідають реальній мовній компетенції.
Подпишитесь на новости
























