Британія поставила Україні далекобійні ракети Storm Shadow

У західних ЗМІ з’явилося підтвердження, що Британія нарешті поставила Україні крилаті ракети Storm Shadow. Це та сама довгоочікувана далекобійна зброя.

Про це повідомили CNN кілька західних посадовців, які обіймають високі посади.

Storm Shadow – це крилата ракета великої дальності, спільно розроблена Великою Британією і Францією. Зазвичай її запускають з повітря. 

З дальністю стрільби понад 250 км або 155 миль вона лише трохи поступається 185-мильній американській армійській системі класу «земля-земля» (ATACMS).

Також зазначається, що Києв пообіцяв Британії, що ці ракети не будуть використовуватися по міжнародно визнаним територіям Росії. 

Storm Shadow дозволять знищувати російську військову інфраструктуру і в Криму, і на віддалених від фронту ділянках на Донбасі.

Нагадаємо, наприкінці квітня стало відомо, що Міністерство оборони Великобританії опублікувало інформацію про військову техніку, яку закуповують для потреб ЗСУ в межах фонду підтримки України. Серед іншого там йдеться про далекобійні ракети з дальністю від 100 до 300 км.

Фонд підтримки України опублікував документ ще 14 березня, однак у ЗМІ на нього звернули увагу лише зараз. Ісландія, Норвегія, Швеція, Данія та Литва обʼєднались на чолі з Британією, щоб швидко купувати зброю для ЗСУ. Бюджет фонду складає 520 млн фунтів.

Для України планували закупити далекобійні ракети дальністю від 100 до 300 км, які можна запускати із землі, води або з повітря. Корисне навантаження боєприпасу має бути від 20 до 490 кг.

Окрім цього були опубліковані бажані вимоги для зброї: низька ймовірність перехоплення; має можливість планування місій; навігаційна система, яка вистоїть перед сучасними засобами РЕБ; засоби проникнення у ППО для збільшення ймовірності успішності удару; рівень технічної готовності не нижче, ніж 8 (готовий та сертифікований виріб).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018 - 13:36
Президент России Путин на Крещение не преминул воспользоваться случаем, чтобы набрать несколько баллов у избирателей — искупался в проруби. Он побывал в монастыре в Тверской области и зашел в прорубь ...