Болгарія допускає зіткнення Росії й НАТО в Чорному морі

Дії країни-агресора Росії можуть спричинити зіткнення з НАТО в Чорному морі, оскільки перша постійно намагається розширити зону свого контролю. Про це заявив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев, повідомляє місцеве видання Novinite.

«Ми не можемо виключити зіткнення між НАТО та Росією в Чорному морі, але прагнемо уникнути ескалації. Однак це залежить від дій Росії. Росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю», — зауважив болгарський урядовець.

За його словами, закінчення війни залежить від України, а головна умова для цього — повне відновлення її територіальної цілісності.

Тагарев також додав, що не сприймає серйозно заяви колишнього президента США Дональда Трампа про те, що той нібито зможе зупинити війну за 24 години.

Нагадаємо, міністерство оборони Росії заявило, що зупинило у Чорному морі іноземне судно, яке прямувало у порт Ізмаїла в Одеській області. Про це йшлося в заяві російського відомства в неділю, 13 серпня. Зазначалося, що о 6:40 в південно-західній частині Чорного моря було зафіксоване вантажне судно Сукра Окан під прапором Палау, яке йшло в український порт. Корабель нібито не реагував на так звані «вимоги зупинки для огляду на предмет перевезення заборонених вантажів».

Пізніше в Туреччині заявили, що це був їх корабель під прапором іншої країни.

«Для примусової зупинки судна з російського бойового корабля було відкрито попереджувальний вогонь з автоматичної стрілецької зброї», — заявили у Міноборони РФ.

Росіяни стверджують, що з метою «огляду» суховантажного судна з борту патрульного корабля Василий Быков було піднято вертоліт Ка-29 з групою військових, які потім висадились на іноземне судно та перевірили його.

Після цього факт висадки росіян на судно був поставлений під сумнів. Тоді в Росії вирішили показати відео, як її військові злочинці незаконно висадилися на цівільне судно у Чорному морі.

На відео росіяни поганою англійською випитує у капітана, чому вони не зупинилися на вимогу по радіо? Той робить вигляд, що не розуміє запитання, а потім так само зазначив, що просто не збагнув, що від нього хотіли.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Завершился финал самого крутого Евровидения за последние 20 лет (видео)

15.05.2016 - 00:15
В столице Швеции Стокгольме завершился финал 61-го международного песенного конкурса Евровидение-2016. Честно говоря, он стал, по мнению автора, самым крутым за последние лет 20. Это те, что я видел лично. Обычно, ...

Sikorsky показал возможности скоростного вертолета: видео

20.04.2017
Корпорация Lockheed Martin опубликовала видео ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...