Бойовики ХАМАС масово здалися у полон

У Секторі Газа велика кількість палестинського руху ХАМАС здалася в полон ізраїльським військовим. Про це сказав речник Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Даніель Хагарі, повідомило напередодні видання The Times of Israel.

«У Шеджаї і Джабалії терористи, що здалися, передали зброю і спорядження. З допитів ми дізналися про наступне: ситуація з оперативниками на місцях складна, а керівництво ХАМАС на чолі з Яхья Сінваром заперечує реальність, навіть якщо його інформують про деталі», – сказав Хагарі.

Речник ЦАХАЛу також повідомив про «поширену думку, що керівництво ХАМАСу в підпіллі не дбає про населення Гази на поверхні», і «це також турбує оперативників руху».

«Розвіддані, що з’являються у результаті допитів, прояснюють більше цілей та допомагають нам в оперативній діяльності», – додав Хагарі.

Напередодні у мережі з’явилося відео, на якому, як стверджувалося, здаються у полон бойовики руху ХАМАС.

Раніше ЗМІ повідмили, що ватажок ХАМАС Яхья Сінвар втік із Сектору Гази у вантажівці гуманітарного конвою. Наразі він ховається, ймовірно, у палестинському місті Хан-Юніс або в одному з тунелів під ним.

А 5 грудня стало відомо, що армія оборони Ізраїлю починає третій етап наземного наступу проти ХАМАСу і оточує місто Хан-Юніс у південній частині Гази.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как делают тротуары и бордюры в Европе (видео)

13.11.2015 - 15:10
Хотим, познакомит Вас со способом создания тротуаров и бордюров в Европе. В противовес тем видеоматериалам, которые публиковались у нас ранее. Конструкция получается цельнолитой, бетонной и имеет вполне презентабельный вид. Добиваются ...

Появилось видео отражения мощной атаки «русских» на позиции ВСУ

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...

«Динамо» одолело «Сталь»: видео голов

19.11.2016
Сегодня луганская «Заря» на своем ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...