Боєць ЗСУ взяв в полон двох окупантів

Боєць Збройних сил України за підсумками ближнього бою в житловій забудові населеного пункту сільського типу взяв в полон двох російських окупантів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Спочатку ми бачимо, як наш захисник періодично стріляє в підвал, в якому укрилися загарбники, та відскакує в бік, коли вони відстрілюються звідти. А потім двоє інтервентів виходять з погребу з піднятими догори руками і встають на коліна перед українським бійцем.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с сажающей цветы Кэти взорвало Интернет

01.03.2018 - 17:17
Интернет такая штука, что никогда не угадаешь, что «выстрелит». Даже термин специальный есть — вирусность. Это когда какое-нибудь видео или сообщение начинает по непонятным на первый взгляд причинам пользоваться бешеной ...

Кот восседающий в миске

27.02.2016
На видео – кот, который ...