Боєць ЗСУ взяв в полон двох окупантів
Боєць Збройних сил України за підсумками ближнього бою в житловій забудові населеного пункту сільського типу взяв в полон двох російських окупантів.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер Сергій Нещадим, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.
Спочатку ми бачимо, як наш захисник періодично стріляє в підвал, в якому укрилися загарбники, та відскакує в бік, коли вони відстрілюються звідти. А потім двоє інтервентів виходять з погребу з піднятими догори руками і встають на коліна перед українським бійцем.
Козаки беруть у полон русню💪🇺🇦💯 pic.twitter.com/k1jPknkgE9
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) January 5, 2025
Подпишитесь на новости
























