Боєць ЗСУ впритул підбив російську БМП

В перші вісімнадцять годин сімнадцятого лютого російські окупанти продовжили зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Шахтарському (Вугледарському) напрямках. Фактично на всьому Донбасі.

При цьому ворог зазнає значних втрат у живій силі. Повідомив у вечірньому зведенні, оприлюдненому на своїй на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, дуже цікаве відео показав восьмий окремий гірсько-штурмовий батальйон десятої ОГШ бригади ЗСУ з невиправдано скромним коментарем: «Знищення БМП окупантів. Красиво горить».

Бойова машина піхоти противника швидко їде вздовж лісосмуги паралельно викопаній в ній траншеї. І якщо придивитися, чітко видно, що з неї наш захисник стріляє по БМП з протитанкового гранатомета. Після вибуху з іще їдучої, але вже палаючої БМП почали вискакувати інтервенти, але незабаром вона зупинилася.

Дивно те, чому БМП так впевнено їхала біля окопів. Можливо, загарбники стовідсотково вважали, що там нікого нема?


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как плести браслет из резинок. «Французская коса» (видео)

21.12.2015 - 14:41
В этом видео мы будем плести браслет из резинок, которая называется французская коса. Браслет французская коса очень оригинальный и необычный, в то же время очень прост в исполнении. ...

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015
Бесконечная авария случилась в Мичигане. ...

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015
А вы умеете мыть посуду? ...