Блінкен пояснив бачення Вашингтону щодо перемоги України

Сильна, успішна Україна, яка буде інтегрована із Заходом, яка може стояти на власних ногах у військовому, економічному та демократичному планах, вже стане значним успіхом для Києва. Про це у понеділок, 1 липня, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен коментуючи заяву президента України Володимира Зеленського про те, що в України та Заходу різне розуміння перемоги.

Держсекретар наголосив, що Україна має зосередитися на спроможності стримувати ворога та захищатися від російської агресії.

«Президент Байден проклав шлях до того, щоб понад 30 країн погодилися вести переговори з Україною про двосторонні угоди з безпеки протягом десяти років. Ці угоди також кажуть Володимиру Путіну, що він не може перечекати Україну, не може перечекати всіх партнерів України. Водночас Україна розвиває власну оборонно-промислову базу таким чином, щоб вона могла самостійно себе забезпечувати», — сказав глава Держдепу.

Блінкен зауважив, що чимало залежить від економіки та підкреслив, що США роблять усе можливе, аби українська економіка не лише вистояла а й залучала нових інвесторів, які допоможуть відбудувати країну. 

«Тепер, звісно, ​​як для військового потенціалу, так і для економічного потенціалу, ви повинні переконатися, що у вас є протиповітряна оборона, щоб спробувати захистити території, у які ви робите інвестиції. Ми керуємо цим. Я думаю, що ви побачите більше новин про це найближчими тижнями, оскільки наступного тижня ми дійдемо до саміту НАТО», — сказав він.

Він також підкреслив, що той факт, що Європейський Союз відкрив процес вступу України, є найкращою гарантією того, що Україна продовжуватиме проводити необхідні реформи для зміцнення та поглиблення своєї демократії.

«Кінцевим результатом є успішна країна, яка, будучи самостійною та сильною, стане найсильнішою відповіддю Володимиру Путіну», — підсумував Блінкен.

Відомо, що Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна та її західні партнери, Європа та США, можуть мати різне уявлення щодо того, що таке перемога у війні. На думку Зеленського, те що західні партнери почали допомагати Україні на початку повномасштабного вторгнення та не допустили повної окупації України і є для них перемогою. Він зауважив, що всі бояться, що буде з Росією без Путіна, всі бояться, чи може вона залишитися такою, як є, а не стати ще гіршою. 

Український лідер наголосив, що розмови про кордони 1991-го року — це не просто перемога для України. Це спосіб поставити агресора на місце та історична перемога всього світу, щоб не було можливості повернення агресії.

Нагадаємо, в інтерв’ю журналу TIME Джо Байден розповів, яким бачить мир в Україні. За його словами, це «гарантія того, що Росія ніколи не окупує Україну». Але це, на думку американського лідера, не означає вступ України до НАТО.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Боец АТО показал видео успешной операции по ликвидации террористов в тылу ДНР

25.05.2017 - 14:05
Боец АТО «Белый хозяин» (НГУ, «Донбасс») воюет все 3 года российско-украинской войны. Из сообщений в твитере мы знаем, что в последнее время его группа стоит на блокпосту где-то в районе ...

Американцы перебросили в Европу лазерное оружие: видео

16.03.2018
Американское лазерное оружие уже в ...

Гройсман показал видео первого полета нового украинского самолета Ан-132

31.03.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман с гордостью ...