Битва за Авдіївку: ЗСУ зірвали бліцкриг окупантів

Сьогодні зранку жителі окупованих Донецька і Макіївки, як і вчора, масово пишуть про інтенсивну роботу артилерії російських окупантів. Однак вже зрозуміло, що бліцкриг по захопленню сусідньої вільної Авдіївки, який загарбники явно планували на вчора, провалився.

Генеральний штаб Збройних сил України у звіті за минулу добу розповів, що противник силами до трьох батальйонів за підтримки танків та броньованих машин пішов у наступ в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського. Але наші захисники відбили усі атаки ворога та не допустили втрат рубежів і позицій. Додамо, що чисельність сучасного батальону — поняття дуже невизначене, бо складає від 400 до 800 військових (погодьтеся, ну дуже велика різниця). А тому, скільки ворогів реально було кинуто на штурм, невідомо.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за десяте жовтня доповнив картину:

«Авдіївський відтинок. Ворог почав масований штурм на ділянці відразу в кількох місцях. Тривають бойові дії. Враховуючи кількість залученої техніки та особового складу, кацапи мали серйозні плани на Авдіївку, але не пощастило. Бойові дії тривають, орки намагаються відновити темп наступу».

При цьому «DeepState» розширив сіру зону північніше Авдіївки в районі окупованої Красногорівки. Дивись для порівняння скриншоти його карти за дев’яте та десяте жовтня; на останній ми червоними стрілочками умовно позначили території, на які ворог зайшов, але ще не закріпився.

Наш захисник, який веде телеграм-канал «Бахмутський Демон», у свою чергу, сьогодні прокоментував:

«Пацани в Авдіївці стратегічного нічого не втратили, хоча правда — в орків є певні здобутки по позиціях. Насипаємо по всій лінії фронту їм, в них втрати в «м‘ясі» та техніці. Подивимось, чи розраховували орки на такі втрати».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские танкисты провели учения в районе проведения АТО, видео

29.01.2018 - 01:08
Пресс-центр штаба АТО и военное телевидение показали видео, как украинские танкисты оттачивают свое мастерство на одном из полигонов в районе проведения антитеррористической операции. В сопроводительном  к видео тексте указывается, что ...

ВСУ уничтожили бронетехнику террористов: видео

27.02.2019
Украинские ПТУры уничтожили броневик и ...