Біля Роботиного окупант застрелив свого пораненого поплічника

Резонансною стала історія про те, як російський окупант застрелив свого пораненого поплічника, який його про це попросив; дивись відео, відзняте безпілотним літальним апаратом.

Троє інтервентів йшли по дорозі, коли в середнього з них врізався і вибухнув дрон-камікадзе. Поранений скрутився на землі і, вірогідно, попросив третього загарбника добити його.

Принаймні, видно, як він показав рукою собі в шолом. Третій тут же стрельнив йому в голову і пішов далі. Поранений затих.

Тим часом авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» геолокував місце події – східніше частково окупованого села Роботине на Оріхівському напрямку.

Заодно він зафіксував просування загарбників на цій ділянці фронту. Дивись для порівняння скриншот його карти за 21 та 22 червня. На останньому ми умовно позначили червоною стрілочкою зміщення сірої зони активних боїв у наш бік.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...

В сеть попало видео драки на борту самолета Брюссель – Мальта

06.11.2016
Пассажиры самолета бюджетной авиакомпании Ryanair, ...