Біля Костянтинівки ЗСУ знищили БМП і два мікроавтобуси окупантів
На Костянтинівському напрямку значних втрат російським окупантам завдали військовослужбовці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Cursed Empire» 100-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України.
Наші захисники знищили або пошкодили бойову машину піхоти, вісім антен зв’язку, три автомобілі, два мікроавтобуси «УАЗ» (буханки чи таблетки), квадроцикл та гармату противника.
Окрім того, були ліквідовані щонайменше двоє дронярів загарбників разом з важким БПЛА. Про це на своїх медіаресурсах повідомила служба зв’язків з громадськістю підрозділу, оприлюднивши відповідне відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе та контрольними безпілотними літальними апаратами. В коментарі наші захисники дякують українцям за підтримку донатами.
Подпишитесь на новости
























