Білий дім не підтвердив заяви NYT про підрив Північних потоків

Рада національної безпеки Білого дому не підтвердила інформацію газети The New York Times про те, що до диверсії на трубопроводах Північний потік та Північний потік-2 могло бути причетне якесь «проукраїнське угруповання». Про це повідомила керівник прес-служби РНБ Ейдрієнн Вотсон у своєму Twitter-акаунті у середу, 8 березня.

«Рада національної безпеки не може підтвердити публікацію The New York Times», – написала вона. 

Чиновниця також зазначила, що журналіст газети визнав: наведені у публікації твердження не ґрунтуються на розвідувальних даних, які розсекретила і поширила адміністрація США.

Представник Ради нацбезпеки Білого дому констатувала, що Німеччина, Швеція та Данія «розпочали розслідування того, що сталося, розслідування цих обставин триває».

Вотсон порадила звертатися за коментарями до влади цих трьох країн.

Як вже повідомлялося, газета The New York Times повідомила, що за диверсією на Північних потоках, імовірно, стоїть невідома «проукраїнська група».

У відповідь в Офісі президента заявили, що Україна не має ніякого стосунку до аварії на Північних потоках у Балтійському морі.

Пізніше координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі закликав «поглядати на задні колеса» з висновками щодо інциденту з вибухами на Північних потоках у 2022 році.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016 - 19:02
Забавная история приключилась на 9 мая в Кременчуге Полтавской области. Там патрульные полицейские увидели прямо на улице обнаженную молодую женщину. Естественно, они вынуждены были пресечь нарушение общественного порядка и задержать ...

Украинские военные разработки. Бронеавтомобиль «Козак»

03.11.2015
27 СРМ-1 «Козак», Украина. Разработан ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...