Бійці ЗСУ захопили в полон окупанта під час штурму

У полон до бійців підрозділу К-2 54 ОМБр потрапив черговий вагнерівець. Його вдалося захопити під час штурму, що ворог чинив на наші позиції. Більше того, цей 34-річний окупант щей чинив спротив.

Під час допиту полонений, якого звати Іван Лузаков, бреше, що потрапив у полон, коли йшов з пораненим на евакуацію.

Сам він сидів у колонії до того, як завербувався до ПВК Вагнера. Мав 12 років за нанесення важких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть.