Бійці ЗСУ захопили у полон «вагнерівців»

Бійці Збройних сил України взяли в полон двох найманців російської приватної військової компанії Вагнера.

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято нашими захисниками в якомусь приміщенні. Вагнерівці з відкритими обличчями (рук не видно) розповідають, хто такий Путін, і говорять: «Слава Україні! Героям слава!»

Як відомо, переважна більшість бойовиків ПВК Вагнера воює на Бахмутському напрямку. Інколи з’являються повідомлення, що їх незначну частину перекидають на інші напрямки.