Бійці ЗСУ захопили цінний трофей

Бійці 225-го окремого штурмового батальйону 127-ої Харківської бригади територіальної оборони Збройних сил України затрофеїли крутий танк російських окупантів Т-90 «Прорив».

Про це служба зв’язків з громадськістю батальйону повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» та у власному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідний цілий відеофільм про подію.

Ворожий танк був пошкоджений більше року тому, назовні має пробоїну в районі двигуна, але всередині зберігся в ідеальному стані. Попередники батальйону по позиції кілька разів намагалися забрати цінний трофей, однак це виявилося складно.

І цього разу все вийшло не просто. Танк, який мав відбуксувати Т-90, підвезли до місця на вантажній платформі. Однак він застряг в калабані перед «Проривом». Дочекавшись ночі, наші захисники змогли таки евакуювати обидві машини.

Т-90 «Прорив» передали на дослідження до десятого департаменту Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Сподіваємося, він ще повоює проти загарбників…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрыв автомобиля в Донецке: опубликовано видео

05.03.2018 - 20:02
Сепаратистские телеканалы опубликовали первое видео с места взрыва на улице Артема в Донецке автомобиля. На данный момент есть подтверждение в гибели одного человека (предположительно женщины) и ранении другого (мужчины). Местные ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...