Бійці ЗСУ відкинули окупантів на Придніпровському напрямку
На Придніпровському (Херсонському) напрямку за перші шістнадцять годин дев’ятого грудня бійці Сил оборони відбили усі три штурми російських окупантів: «Отримали жорстку відсіч, зазнали втрат».
Це найбільш «оптимістична» ділянка фронту з усіх дев’яти, згаданих у відповідній оперативній інформації пресцентру Генерального штабу Збройних сил України, розміщеній на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».
Нагадаємо, нещодавно речники в погонах констатували, що загарбники накопичили великі сили в Херсонській області, зокрема флотилію малих катерів і човнів близько трьохсот штук. Цього цілком достатньо для масованого штурму.
Подпишитесь на новости
























