Бійці ЗСУ відбили штурм бронеколони окупантів, знищивши їх танки

Бійці 97-го окремого механізованого батальйону 60-ої ОМ Інгулецької бригади Збройних сил України відбили штурми двох бронетанкових колон російських окупантів, знищивши в полі на підступах до своїх позицій два їх танки.

Про це служба зв’язків з громадськістю батальйону повідомила на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальним апаратами, оператори яких коригували вогонь по ворогу.

Спочатку в атаку вирушили танк, а за ним дві бойові броньовані машини загарбників. Після ураження танку вцілілі інтервенти з екіпажу і десанту на броні побігли назад. А обидві ББМ розвернулися без висадки десанту і поїхали геть.

Одразу після цього на даному ж полі сталася ще одна атака з точно таким самим сюжетом. Можливо, ворог не висаджував десант тому, що колони не доїжджали до наших позицій. А загарбники в ББМ не хотіли ризикувати без прикриття танків.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как полицейская стреляет в ресторане Киева по пивной банке

06.09.2016 - 21:13
«Киев Оперативный» на своей странице в Фейсбук рассказал, что сотрудница патрульной полиции столицы по имени Ажелика, которая ранее попадалась за вождением в нетрезвом состоянии, вновь совершила нарушение закона. В ресторане ...

Кошка показывает котенку, как пить воду (видео)

15.04.2016
Детей нужно не только родить, ...