Бійці ЗСУ підірвали два танки росіян під Надеждинкою

Бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка знищили штурмову танково-автомобільну колону російських окупантів на західному фасі Покровського напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«На Надеждинку (напрямок Дніпропетровського кордону) сьогодні був накат з двох легкових автомобілів та двох танків — були знищені 59 ОМБр. Потрошки витягають свій металобрухт з тилу…

Ми, як «братський» народ, допоможемо все легально списати».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016 - 15:05
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую и царапающую кошку всего за несколько недель! С такой проблемой столкнулся Евгений. Они с девушкой Аней живут в любви и согласии. Но у Ани есть ...

Строгая мать избила тапком дочерей за тверк: видео

02.07.2018
Очень забавное видео выложили в ...