Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше трьох російських окупантів. Про це повідомив новинний коловійськовий Телеграм-канал «Україна ЗСУ 18+», оприлюднивши відповідне відео.
Загарбники лежать в рядок обличчями до землі і з руками над головами на якихось руїнах між кипарисами (схоже на якусь розбиту оселю). Наші захисники в штурмову спорядженні проводять їх обшук.
