Бійці НГУ відбили у окупантів позиції на Кремінському напрямку

Розвідники та штурмовики кількох бригад Національної гвардії України (у тому числі дванадцятої спеціального призначення «Азов») видавлюють російських окупантів з позицій у Серебрянському лісництві на Кремінському (Лиманському) напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс: «Потіряшки не сильно хочуть дохнути, тому просто звалюють, як результат — маємо віджаті позиції, за які орки ще місяць тому тупо вмирали».

До успіху призводять два чинники. По-перше, наші розвідувальні диверсійні групи: «Розвідоси та спецура бригад НГУ влаштовують гарні нічні та денні рандеву з башкірськими дурнями в «лісі чудес».

По друге, «бомбардування» з дронів: «Плюс у них багато «двохсотих» від наших скидів (гранат з безпілотних літальних апаратів)».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016 - 19:02
Забавная история приключилась на 9 мая в Кременчуге Полтавской области. Там патрульные полицейские увидели прямо на улице обнаженную молодую женщину. Естественно, они вынуждены были пресечь нарушение общественного порядка и задержать ...

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015
В сети появился замечательный сатирический ...

Опубликована съемка фигур высшего пилотажа из кабины самолета, видео

29.08.2018
Выступление авиационной группы высшего пилотажа ...

Интернет взорвало видео, как Песков матом переводит высказывание Лаврова

31.12.2016
Пресс-секретарь Путина Дмитрий Песков показал, ...