Бійці НГУ у ближньому бою знищили групу окупантів на танку

Бійці першої Президентської бригади оперативного призначення НГУ імені гетьмана Петра Дорошенка «Буревій» знищили штурмову бронегрупу російських окупантів, які змогли на танку прорватися в наш окоп в лісі.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив командувач Національної гвардії України Олександр Півненко, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Здавалося б, початок штурму у загарбників цілком вдався – семеро чоловік десанту на танкові заїхали прямо в наш окоп і зістрибнули в траншею. Але незабаром танк вже загорівся, а трохи згодом надпотужно вибухнув.

Втім, це ще не страшно для штурмовиків – в багатьох випадках потрапляння на позицію саме по собі різко збільшує шанси на її захоплення. Але не цього разу. Зав’язався ближній бій в траншеї, крім того, по ворогу хтось влучно кидав гранати (чи стріляв ними) з-за меж кадру.

В результаті, четверо штурмовиків були знищені, один здався в полон, двоє втекли назад біля свого палаючого танку. Доля його екіпажу не зрозуміла.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Фантастический гол Уэйна Руни в ворота «Сток Сити» стал рекордным: видео

21.01.2017 - 22:25
В английской премьер-лиге знаменитый «МЮ» ушел в матче 22 тура от поражения команде «Сток Сити» на 5-ой добавленной к основному времени минуте.  Спас «красных дьяволов» Уэйн Руни. Для него этот ...

В США перевернулся поезд со 120 новенькими BMW – машины собирают экскаватором: видео

06.12.2016
Помятые новенькие BMW собирали ковшом экскаватора… ...