Бійці Нацгвардії знищили взвод окупантів на трьох БМП

Бійці батальйону спеціального призначення «Донбас» окремої вісімнадцятої Слов’янської бригади Національної гвардії України знищили штурмову бронегрупу з десантом російських окупантів.

Вони оприлюднили відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом вже після бою, на якому ми бачимо три розбиті бойові броньовані машини та щонайменше п’ятнадцять трупів інтервентів.

Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Куп’янському (Сватівському), Лиманському (Кремінському) та північній частині Бахмутського напрямку, геолокував місце події: поблизу вільних Тернів на північному сході Донецької області.