Бійці чеченського батальону імені Шейха Мансура, який воює в складі ЗСУ, збили російський дрон.
Бійці після успіху дуже раділи.
Нагадаємо, 15 січня телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» показав відео роботи снайпера диверсійно-розвідувальної групи батальйону імені Шейха Мансура, яка зайшла в селище Опитне чи принаймні на його окраїну.
Після двох влучних пострілів наша ДРГ поспішила відступити, доки не прилетіла отвєтка, вручивши інтервентам «два квитки на концерт Кобзона».
