Бійці 108 бригади ЗСУ вибили окупантів з населеного пункту

Бійці 108-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України вибили російських окупантів з одного з селищ у сірій зоні методичними атаками дронів-камікадзе та влучними скидами гранат з безпілотних літальних апаратів.

Про це пресслужба підрозділу повідомила на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», не вказавши назви населеного пункту, але оприлюднивши відео, змонтоване з кадрів, знятих самими баражуючими боєприпасами та контрольними безпілотними літальними апаратами.

Але, якщо ми правильно зрозуміли коментар, наші захисники в це селище не зайшли. А, наприклад, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму зведенні за п’яте листопада зробив досить сумні висновки:

«Ворог продовжує перехоплювати ініціативу на багатьох ділянках. Вони до цього готувалися всю весну і літо. Відповідно, завдання Сил оборони — стримати натиск ворога, який планував стратегічну довготривалу наступальну операцію практично на всій ділянці фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности покушения на Мосийчука: видео

25.10.2017 - 22:50
В Киеве возле здания,где располагается телеканал Эспресо вечером прогремел взрыв. В результате ранение получил выходивший с телеканала нардеп от Радикальной партии Игорь Мосийчук. По сообщению пресс-службы Мосийчука, взрыв был направленным ...

Белка ругается, не желая идти в дупло (видео)

08.04.2016
Зверьку так понравилось спать на ...

Знаменитый снайпер ВСУ ликвидировал «ихтамнета»: видео

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...