Байден зробив заяву про переговори з Путіним стосовно України

Президент США Джо Байден буде готовий контактувати з російським президентом Володимиром Путіним, якщо той почне шукати спосіб завершити війну в Україні.

Про це американський лідер сказав на спільній прес-конференції із президентом Франції Еммануелем Макроном, повідомляє телеканал CNN у четвер, 1 грудня.

«Він (Путін — ред.) просто прорахувався по всіх напрямках. І ось питання … як він виплутається з обставин, що склалися? Я готовий, якщо він захоче поговорити, дізнатися, що він готовий зробити, але я зроблю це тільки після консультацій з моїми союзниками по НАТО. Я не збираюся робити це наодинці», – сказав Байден.

Американський лідер наголосив, що у нього «немає найближчих планів говорити з Путіним».

«Я готовий вести переговори з Путіним про завершення війни в Україні, якщо з його боку буде виявлено інтерес, і він шукатиме шляхи завершити цю війну, але поки цього не робиться», – констатував Байден.

Водночас Еммануель Макрон заявив, що коли Україна встановить умови для мирної угоди, він готовий поговорити з Путіним.

Фактично Байден дав зрозуміти, що готовий до дій по фіксації ситуації після повного виведення російських військ з території України. Адже раніше президент Володимир Зеленський називав конкретні умови початку переговорів, першою і головною серед яких є якраз звільнення всіх захоплених українських земель, включно з Кримом.

А Білий дім і особисто Байден підтримували ці вимоги української влади. Тому розмова з Путіним можлива тільки на цій базі.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

  1. Гарик  |  2 декабря 2022 в 08:31

    зря он это сказал..вероятность ноль целых ,хрен десятых,..хотя раша параша ТВ вывернет это так,как будто бидон чуть не выпрашивает переговоры..

Video >>

В Одессе проводятся обыски, оцеплены сквер и площадь: фото, видео

02.05.2017 - 13:56
Чтобы не допустить провокаций, 2 мая в Одессе силовые структуры пошли на превентивные меры. Соборная площадь и Куликово поле оцеплены, а у некоторых пророссийских активистов проводят обыски. О том, что ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...