Байден заявив про програш Путіна в Україні

Президент РФ Путін вже втратив Україну, і в нього немає шансів. Про це сказав президент США Джо Байден інтерв’ю для PBS NewsHour, повідомило напередодні видання The Hill.

«Путін не має жодного шансу – він вже втратив Україну. Він думав, що, якщо вторгнеться в Україну, то, по-перше, кожен російськомовець привітно  зустріне його і скаже: «Прошу». По-друге, йому думалося, що буде так, що НАТО занапаститься, що НАТО нічого не зробить, що там побояться діяти… Нічого такого не відбувається», – сказав Байден.

Він запевнив, що країни НАТО координують усі свої дії на підтримку України. А на запитання, чи є допомога Україні безстроковою, президент США відповів: «Так, так і є».

Також Байден засміявся у відповідь, коли йому нагадали про критику з боку деяких республіканців щодо надмірних витрат США на війну в Україні.

«Якщо цим паруб’ягам не хочеться допомагати Україні – я так розумію, що вони не хочуть цього робити. А що ж вони робитимуть тоді, коли Росія прокотиться по Україні, да по Білорусі, да ще десь-інде?» – додав він.

Раніше, 7 лютого, Байден виступив зі зверненням на спільному засіданні обох палат Конгресу. Він назвав війну Росії проти України викликом для Америки, яка дала гідну відповідь і продемонструвала своє глобальне лідерство у захисті демократії.

Як відомо, 25 січня Байден офіційно повідомив про постачання 31 танка M1 Abrams та іншої техніки для Збройних сил України.

«Ми маємо намір допомогти Україні захистити свою територію та перейти в контрнаступ. Щоб звільнити країну, їм потрібно підвищити свою оборонну здатність. Я оголошую, що ми виділяємо 31 танк Abrams і відправляємо в Україну цілий батальйон цих танків. Це рекомендував зробити міністр оборони Остін … Танки Abrams – одні з найдосконаліших у світі. Вони складні в управлінні та експлуатації. Ми навчатимемо українських військових і негайно почнемо це робити. Щоб доставити танки, потрібен час», – сказав тоді президент США на брифінгу у Білому домі.

Він запевнив, що США та Європа «повністю об’єднані». В той день він провів довгу розмову з лідерами Веоікобританії, Німеччини, Франції та Італії щодо подальшої підтримки України.

«Росія очікувала, що ми розпадемося, але ми повністю – єдині. Україна захищає свої території та планує провести контрнаступ», – заявив американський лідер.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Два котенка влюбились друг в друга и просто не могут больше скрывать своих чувств (фото) (видео)

03.12.2016 - 12:58
Пользователей интернета по всему миру тронула до глубины души фотография двух взятых из приюта котят — Луи и Луны, на которой они сидят напротив украшенной елки и как будто целуются. ...

В небе над США сгорел метеорит – очень похоже на случай у Львова (видео)

18.05.2016
На северо-востоке США зафиксировано падение ...