Байден висловився про ситуацію в Конгресі і допомогу Україні

Президент США Джо Байден висловився щодо відставки спікера Палати представників Конгресу Кевіна Маккарті і ситуації щодо фінансування допомоги Україні.

Під час спілкування з журналістами глава Білого дому сказав, що його «справді непокоїть» розбрат поміж Республіканської партії в Конгресі, частина якої домоглась усунення Маккарті, звинувативши в «таємній змові» з Білим домом щодо допомоги Україні.

«Але я знаю, що більшість членів Палати представників і Сенату в обох партіях заявили, що підтримують фінансування України», – додав він.

Байден сказав, що подальша підтримка України – в інтересах американців, про що він незабаром виголосить промову.

«Ми можемо підтримати Україну наступним траншем, який нам потрібен, і є інший спосіб, за допомогою якого ми зможемо профінансувати фінансування», – сказав американський президент, не уточнивши, що має на увазі.

Як відомо, у президента Байдена вичерпується фінансовий ресурс, який раніше був виділений для надання військової і економічної допомоги Україні.

Щоб уникнути проблем із безперебійністю такої підтримки, Байден завчасно звернувся до Конгресу і Сенату з проханням виділити для України суму у 24 млрд. доларів, яка необхідна для покриття потреб у поточному 2023 році.

Але попри обіцянки, республіканська більшість у Конгресі на чолі зі спікером Кевіном Маккарті відмовилася проголосувати навіть за 6 млрд. доларів для України у тимчасовому бюджетному розписі.

Після цього Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки ухвалила рішення про відставку спікера-республіканця Кевіна Маккарті. Ініціював його колишній партійний товариш, республіканець Метт Гетц. Він звинуватив спікера у «теоретичному укладанні секретної угоди з президентом Джозефом Байденом щодо підтримки України».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016 - 20:14
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, а наш народ любит весело их отмечать, группа «ТІК» решила внести свою лепту в процесс празднования. Песня «Альо-на!» не посвящена конкретной девушке или женщине, хотя, ...