Байден відреагував на провал голосування по Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден різко висловився у бік Республіканської партії у Сенаті після їхньої відмови підтримувати законопроект щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню та фінансування захисту південних кордонів США. Про це у середу, 7 лютого, пише CNN.

Американський лідер заявив, що «ніколи не думав, що побачить щось подібне» на Капітолійському пагорбі.

Байден звинуватив у тому що сталося, колишнього президента, республіканця Дональда Трампа. Адже той, як вказав чинний американський лідер, напередодні «погрожував» законодавцям «відплатою» у разі підтримки пакета, що включив фінансову допомогу Україні та Ізраїлю.

«Республіканці зробили це, тому що їм телефонує Дональд Трамп і погрожує», — сказав Байден. 

Зазначимо, Сенат США відмовився підтримувати законопроект про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню і нове фінансування для захисту кордонів.

Нагадаємо, ЗМІ писали, що лідер демократів у Сенаті Чак Шумер має намір винести на розгляд сенаторів пакет, до якого входить фінансування допомоги Україні на понад 60 млрд євро, без питання захисту кордону.

Як повідомлялося, нижня палата Конгресу (Палата представників) у вівторок, 6 лютого, так і не ухвалила проєкт закону представників Республіканської партії, в якому передбачено виділення допомоги тільки Ізраїлю.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018 - 11:44
Ученые утверждают, что в Атлантике наблюдается аномальный рост силы ураганов. Причем, под их удар попадают не только южные штаты, расположенные у Карибского моря, но и столичный регион. Так, в Эллиотт-Сити ...

Советник президента показал видео ликвидации «ихтамнета»

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

ВСУ уничтожили «КрАЗ» с террористами: видео

07.02.2019
Сегодня в 9:29 офицер Вооруженных ...