Байден розповів про допомогу Україні танками Abrams

Президент США Джо Байден офіційно повідомив про постачання 31 танка M1 Abrams та іншої техніки для Збройних сил України. Про це він сказав під час виступу у Білому домі у середу, 25 січня.

«Ми маємо намір допомогти Україні захистити свою територію та перейти в контрнаступ. Щоб звільнити країну, їм потрібно підвищити свою оборонну здатність. Я оголошую, що ми виділяємо 31 танк Abrams і відправляємо в Україну цілий батальйон цих танків. Це рекомендував зробити міністр оборони Остін … Танки Abrams – одні з найдосконаліших у світі. Вони складні в управлінні та експлуатації. Ми навчатимемо українських військових і негайно почнемо це робити. Щоб доставити танки, потрібен час», – сказав Байден.

Він запевнив, що США та Європа «повністю об’єднані». Сьогодні він провів довгу розмову з лідерами Веоікобританії, Німеччини, Франції та Італії щодо подальшої підтримки України.

«Росія очікувала, що ми розпадемося, але ми повністю – єдині. Україна захищає свої території та планує провести контрнаступ», – заявив американський лідер.

Нагадаємо, ще на початку грудня Білий дім дав зрозуміти уряду Німеччини, що підтримує постачання «Leopard 2» Україні, якщо Берлін зважиться це зробити, але не просив про це. Радник американського президента з національної безпеки Джейк Салліван по телефону повідомив про це раднику федерального канцлера із зовнішньої політики Єнсу Плетнера ще в жовтні. Але підкреслив, що це має бути зроблено з ініціативи Німеччини.

Сьогодні Берлін нарешті прийняв позитивне рішення і збирається разом з союзниками надати Україні два танкових батальони (від 84 до 108 танків).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео уничтожения американского фрегата ракетами Harpoon

26.08.2021 - 12:18
США провели в Тихом океане крупнейшие интегрированные военно-морские учения со времен холодной войны Large Scale Exercise 2021 (LSE 2021). На YouTube-канале ВМС США показали, как в ходе учений уничтожили свой ...

В Киеве открыли кафе, в котором клиентов обслуживает полуголая официантка: видео

15.08.2018
Сексуально-образовательную тематику приоритетом избрали в ...

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017
Компания Google назвала самые популярные видео ...