Байден оголосив про новий пакет допомоги Україні

США нададуть Україні новий пакет військової допомоги на загальну суму 500 млн доларів. Про це сказав американський президент США Джо Байден сьогодні на брифінгу із президентом Володимиром Зеленським у Києві.

«Анонсований сьогодні пакет включає боєприпаси для HIMARS і гаубиць, більше ракет Javelin, протитанкові системи, системи повітряного спостереження, щоб захистити український народ від бомбардувань», – сказав Байден.

Байден також перерахував зобов’язання щодо постачання озброєнь в Україну: понад 700 танків, тисячі броньованих машин, тисяча артилерійських систем, понад 2 млн артснарядів тощо.

За словами американського лідера, війна в Україні стала найбільшим наземним збройним конфліктом у Європі за останні три чверті століття. Водночас у нього немає сумніву у тому, що українці й надалі здобуватимуть перемоги.

«Це найбільша наземна війна у Європі за три чверті століття. І ви в ній досягли успіху, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений, що ви й далі будете перемагати», – сказав президент США.

Байден зазначив, що великим викликом для американської адміністрації стало вибудовування міжнародної коаліції на підтримку України.

«Ми вибудували коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану, по всьому світу, куди входять понад 50 країн», – додав він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Спортивные курьёзы! Неудачи спортсменов

29.11.2015 - 19:06
Не ошибается тот, кто ничего не делает. Это касается, в том числе, и спортсменов. Иногда с ними приключаются весьма забавные случаи. ...

Установлено точное место обстрела Авдеевки ракетами «Града»: видео

01.02.2017
Волонтеры из  Информнапалм провели исследования и ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

В США упал метеорит, видео

17.01.2018
Неподалеку от американского Детройта в ...