АЗС «Avantage 7» продовжують працювати на Вінниччині, попри позбавлення ліцензій

Державна податкова служба анулювала ліцензії на роздрібну торгівлю 53 станцій мережі АЗС «Авантаж 7». Відтак, понад половини станцій мережі змушені були закритися.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Однак, навіть за кілька годин після оприлюднення заяви всі автозаправні станції мережі «Авантаж 7» продовжували працювати. Про це пише enkorr з посиланням на власне опитування. Зокрема у Київській, Житомирській, Чернігівській і Вінницькій областях.

«53 АЗС зачинені, дякуючи працівникам ДПС України, які в незаконний спосіб скасували ліцензію на роздрібну торгівлю», — повідомили у компанії.

У «Авантаж 7» заявили, що таким чином мережу «карають за низьку ціну».

Голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев у своєму Telegram пояснив, що дії ДПС були спрямовані на забезпечення повноти сплати податків мережею у війну. За його словами, як причину такої «зухвалої» вимоги мережа не довго думаючи вигадала те, що їй не дають продавати дешеве паливо.

Також депутат порадив «замислитися» над податковою поведінкою під час війни сусідам мережі АЗС «Авантаж 7» по графіку експертів ринку.

Видання enkorr пояснило, що мається на увазі рейтинг мереж АЗС, створений на основі дослідження рівня сплати операційних податків у квітні-червні 2023 р. мережами АЗС від Консалтингової групи «А-95».

Згідно з дослідженням рівня сплати операційних податків у квітні-червні 2023 року мережами АЗС, «Авантаж 7» став «лідером з кінця» з показником податкового навантаження на один літр проданого пального мінус 40 копійок. Мінімальні показники були характерні для мережі й 2022 року.

Станом на 1 липня мережа «Авантаж 7» нараховувала 101 станцію. На Вінниччині розташовано 8 АЗС мережі, переважно в обласному центрі та навколишніх громадах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дзиндзя показал, как его избил и ограбил Парасюк: видео

07.03.2017 - 18:05
Как мы писали, вчера вечером попытка нардепа Татьяны Чорновол пообщаться с участниками блокады в Кривом Торце быстро переросла в крик, конфликт и закончилась тем, что Чорновол забросали яйцами, обматерили и ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...