Apple згортає свою рекламу у Twitter через висловлювання Маска

Маск продовжує примножувати нікчемні заяви на підтримку тих, хто сіє в світі зло і ображаючи тих, хто із злом бореться. І це не залишається без відповідей.

Так, компанія Apple призупиняє усі свої рекламні кампанії в соціальній мережі Х/Twitter через скандальні висловлювання її власника Ілона Маска. Про це у п’ятницю, 17 листопада, повідомило видання Axios.

Зазначається, що рішення керівництвом компанії було ухвалено після того, як Маск прокоментував публікацію одного з користувачів своєї соцмережі, який написав, що «єврейські спільноти просувають щодо білих людей ту саму діалектичну ненависть, яку вимагають припинити щодо себе».

«Ви, насправді, кажете правду», — написав бізнесмен у коментарі до цієї публікації.

Висловлювання Маска викликало широку реакцію, зокрема з боку Білого дому.

«Неприйнятно повторювати жахливу брехню, що стоїть за найфатальнішим актом антисемітизму в американській історії в будь-який час, не кажучи вже про один місяць після найстрашнішого дня для єврейського народу з часів Голокосту», — заявив речник Білого дому Ендрю Бейтс.

Видання зазначає, що рішення Apple може бути початком відтоку реклами з соцмережі. Зокрема, прес-секретар канадської медіакомпанії Lions Gate Entertainment також повідомив журналістам про зняття усієї своєї реклами з X.

Нагадаємо, 28 жовтня повідомлялося, що Ізраїль має намір припинити співпрацю з проєктом Starlink американської компанії SpaceX після заяви власника компанії Ілона Маска про те, що Starlink забезпечуватиме супутниковий зв’язок для гуманітарних організацій у Секторі Гази. Про це заявив міністр зв’язку Ізраїлю Шломо Карі у соцмережі Х.

«ХАМАС буде використовувати його для терористичної діяльності. У цьому немає жодних сумнівів, ми це знаємо, і Маск це знає. ХАМАС – це ІДІЛ. Можливо, Маск хотів би обумовити це (надання зв’язку Сектору Гази – ред.) звільненням наших викрадених немовлят, синів, дочок, людей похилого віку. Всіх! До того часу мій офіс розірве будь-які зв’язки зі Starlink», — відреагував Карі.

Нещодавно Ілон Маск заявив, що військові конфлікти на Близькому Сході та в Україні можуть перерости у Третю світову війну, тому США нібито слід налагодити відносини з РФ.

Фактично він запропонував тупо віддати Путіну захоплені території. Тобто Маск вже не соромиться відкрито транслювати бажання Путіна від свого імені, абсолютно не бентежась про те, що головний фашист Росії має намір вбити велику кількість українців, а інших зробити рабами.

Насправді, Маск вже не вперше робить заяви на користь Росії, а також заважав нашим військовим, маніпулюючи можливостями надавати чи обмежувати супутниковий зв’язок на фронті.

Наприкінці вересня ЄС опублікував звіти про те, як технологічні компанії, у тому числі Facebook, Google та TikTok боряться з дезінформацією. Платформа X (раніше Twitter) американського бізнесмена Ілона Маска визнана найбільшим засобом поширення російської брехні та пропаганди.

У квітні радник Офісу президента України Михайло Подоляк розкритикував політику соціальної мережі Twitter щодо висвітлення інформації про війну в Україні.

Розблоковані акаунти російської влади, масштабування ru-твітів про «вбий Україну» на тлі відвертої песимізації українців — це взагалі не про свободу слова… Twitter не бачить шкоди у поширенні пропаганди, яка заохочує знищення українців і масові вбивства. Може, штучний інтелект краще промодерує? — заявив Подоляк.

Раніше повідомлялося, що вартість Х впала на 55% через рік після купівлі Маском.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Вінниці під час конфлікту між Дорожнім контролем і патрульними на машину поліції вчепили наліпку «ДНР»

22.08.2016 - 19:54
Нові подробиці баталій між активістами Дорожного контролю і патрульними. Нагадаємо, що на старому місті поліція зупинила активіста організації за підроблені номери на автівці. Дорожній контролівець Денис Клімов наступного дня заявив, ...

Извергающую дым слониху сняли на видео

23.03.2018
Слоны считаются одними из самых ...