У Сирії нова влада зробила заяву стосовно відносин з РФ

Дамаск ризикує, знову граючись з кремлівськими шахраями. Лідер ісламістського угруповання Хайят Тахрір аш-Шам у Сирії Ахмед аш-Шараа повідомив, що після падіння режиму Башара Асада не хотів би псувати відносини з Росією. Про це він розповів в інтерв’ю Al-Arabiya.

Бажання з огляду на агресивність і подлість фашистського режиму РФ зрозуміле, адже мати такого ворога — бути у постійній небезпеці. Але яка буде межа «непсування» відносин — поки невідомо. Якщо мова буде йти про залишення Росії військових баз, то це рано чи пізно може коштувати новій владі втрати країни.

Зокрема він заявив, що Росія є «другою за потужністю країною у світі» і має «стратегічні інтереси» в Сирії.

«Ми не хочемо, щоб Росія залишила Сирію так, щоб це призвело до погіршення відносин із нашою країною», — заявив аш-Шараа.

Окремо він висловив сподівання, що нова адміністрація США під керівництвом Дональда Трампа скасує санкції проти Сирії.

Нагадаємо, після повалення режиму Башара Асада у Сирії Росія відводить своїх військових з лінії фронту на Півночі країни та з постів на Алавітських горах, але не залишає дві свої основні бази.

Раніше Bloomberg писав, що Росія домовляється з новим керівництвом Сирії про збереження баз у військово-морському порту в Тартусі і на авіабазі Хмеймім.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо крупно победило Карпаты: видео голов

29.07.2017 - 22:27
10 ударов по воротам, из них 8 в створ вылились в 5 голов. Такую реализацию продемонстрировали в матче третьего тура чемпионата киевские «динамовцы». Пали же жертвой львовские «Карпаты». У них, ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...