Боррель озвучив єдиний мирний план для ЄС

Євросоюз повністю підтримує українську Формулу миру і вважає її єдиним мирним планом. Про це сьогодні сказав верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики й політики безпеки Жозеп Боррель на саміті НАТО у Вашингтоні.

«Для тих, хто скаржиться, що підтримка України лише сприятиме війні, я їм кажу: якщо ми перестанемо підтримувати Україну, війна обов’язково закінчиться. І скоро. Але як? Капітуляцією України? З маріонетковим урядом у Києві? Українським народом, розчавленим агресором? Чи так ми хочемо, щоб війна закінчилася? Ні», – заявив очільник європейської дипломатії.

Боррель підкреслив, що «якщо ми не хочемо, щоб Україні довелося здатися, бо вона не має можливості і далі вести бойові дії, ми маємо і далі підтримувати українців».

«Це позиція Євросоюзу. Весь ЄС підтримує цю позицію. А для Євросоюзу немає плану, крім плану Зеленського. Це єдиний мирний план для нас, для європейців», – резюмував він.

Зазначимо, на сьогодні в ЄС лише влада Угорщини не поділяє цієї позиції. Тамтешній прем’єр Орбан фактично здійснює політику лідера фашистського режиму РФ Путіна. 

Орбан демонструє, що йому абсолютно байдужа доля мілйьонів українців, які внаслідок перемоги Росії були б вбиті, або запроторені в концентраційні табори. На щастя, більшість країн Євросоюзу стоїть на позиціях, що сформулював Боррель.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

На Винничине спецназ полиции штурмом взял дом с раненым преступником: видео, фото

19.04.2018 - 00:28
В селе Вербка Винницкой области Нацполиция провела блестящую операцию по задержанию преступника, который взял в заложники свою жену. Когда полиции удалось вывести женщину из дому, пьяный и вооруженный ружьем мужчина ...

Роман Зозуля нанес аргентинцу Биттоло травму пениса: видео

29.10.2017
Играющий нынче за испанский «Альбасете» ...

Перуанка из храпа мужа собрала мировой хит Despacito: видео

20.07.2017
Вместе со своей племянницей креативная ...