До Землі наближається великий астероїд

Міжнародна мережа оптичних телескопів Інституту прикладної математики імені М. В. Келдиша РАН спостерігає за положенням великого астероїда, який наближається до Землі. Про це повідомляє Тelegram-канал ІПМ.

Небесне тіло зблизиться із Землею 16 лютого.

«Фахівцями наукової кооперації МСОТ ІПМ спостерігається досить великий (близько 800 метрів) астероїд, який 16 лютого зблизиться із Землею до відстані 4,6 млн км», – йдеться в повідомленні.

Також фахівці показали знімки небесного тіла. Його розмір становить близько 800 метрів.

«Точна астрометрія небесного «гостя» дасть змогу уточнити траєкторію його руху і, відповідно, ступінь його небезпеки для Землі», – додали в інституті.

Нагадаємо, в жовтні 2022 року NASA повідомило, що до Землі наближається близько 30 тисяч потенційно небезпечних астероїдів. Вони перебувають за 45 млн км від орбітального шляху планети. 

Зазначалося, що при зіткненні космічного об’єкта з нашою планетою може загрожувати глобальна катастрофа. Тому за астероїдами стежать кілька міжнародних агентств — NEOCC та CNEOS.

50 астероїдів мають ширину понад 140 м, космічний камінь такого розміру може знищити місто. Один астероїд також має ширину більше одного кілометра, що при зіткненні могло б знищити набагато більшу площу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Отважный кролик жестко наказал крупную змею, которая забралась в его гнездо (видео)

17.01.2016 - 14:52
Кроликов и зайцев принято считать трусливыми созданиями. А вот видеоролик, который мы предлагаем Вам посмотреть, доказывает обратное. По всей видимости, это крольчиха. Только мать способна так самоотверженно защищать своих детей. ...

Как пьяный водитель Мерседеса с заправочным шлангом боролся (видео)

25.12.2015
На камеру видеорегистратора попали кадры, ...