46 бригада розповіла про ситуацію на лівобережжі Херсонщини

Бійці Збройних сил України надійно закріпилися в частині села Кринки на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Про це повідомила у своєму Телеграм-каналі 46-а окрема аеромобільна бригада ЗСУ. Підтверджують це і рашисти. 

Логістика з «великою землею» (правим берегом Дніпра) працює. В тому числі, є можливість для евакуації наших поранених і загиблих. По наших захисниках постійно працює артилерія і авіація загарбників.

Тим часом ми стаємо свідками дедалі частіших протилежних повідомлень: фактично щодня агресор просувається вперед на Авдіївському і Куп’янському напрямку.

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» в останньому звіті про ситуацію на фронті прогнозує перехід ініціативи до агресора:

«Дуже важка ситуація на Куп’янському, Сватівському, Бахмутському та Авдіївському відтинках. Схоже, що ініціатива у осінньо-зимовій кампанії буде на боці ворога. Нас чекають важкі оборонні бої».

Причина в тому, що на фронт поступають добре підготовлені мобілізовані рік тому інтервенти, і Кремль абсолютно не цікавить, скільки їх загине за клаптик території. До того ж, у Путіна ще є великі мобілізаційні резерви.

 «DeepState» бачить єдиний вихід: «Без посилення заходів зі створення інженерно-фортифікаційних споруд буде вкрай тяжко».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Краснодаре пенсионеры устроили массовую драку за уцененные чашки, видео

24.03.2018 - 21:09
Несмотря на успех Кремля, который добился рекордного показателя для Путина на выборах президента, самих россиян, похоже, интересуют совершенно иное. В сети набирает популярности любительские видео из Краснодара, где пенсионеры устроили ...

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018
Президент Украины Петр Порошенко сообщил ...

Появилось видео запуска новой баллистической ракеты КНДР

15.05.2017
Появилось видео запуска северокорейской ракеты Hwasong-12 ...

Появилось видео особняка, в котором проживает Аваков

18.11.2016
Журналисты программы Схемы выяснили, где ...