46 бригада розповіла про реальну ситуацію на Мелітопольському напрямку

Минулої доби бійці Сил оборони продовжували ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області), здобувши частковий успіх південніше звільненого літом Роботиного і завдаючи російським окупантам втрат в живій силі та техніці.

Паралельно наші захисники відбили всі атаки загарбників південно-східніше вільної Малої Токмачки на цій ділянці фронту. Про це в ранковому зведенні, серед іншого, заявив Генеральний штаб Збройних сил України.

Однак пресслужба 46-ої окремої аеромобільної бригади ЗСУ, яка воює в районі нашого проривного плацдарму біля Роботиного, оптимізм ГШ ЗСУ не розділяє. На її думку склалася патова ситуація:

«Роботино — Вербове. Бойові дії тривають, але ні бойового, ні морального надлому тут уже не відбудеться. Кардинально змінити ситуацію могло б тільки введення нових і свіжих резервів. Але ситуація по всьому фронту змушує їх розтягувати. Змінити ситуацію без переваги в людях і техніці, і тим більше без підтримки авіації на цій ділянці малоймовірно. Треба це спокійно визнати і працювати далі. Це стратегічний бік.

Тактичний бік. Ворог окопався, освоївся, пристрілявся. Ключові висоти цього району — під контролем орків. І вони поки що нікуди не поспішають. На даний момент патова ситуація».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

США терзает мощный ураган

03.09.2016 - 00:15
Ураганы ежегодно терзают прибрежные штаты США (в этом году уже было семь). Флорида оставалась под зонтиком везения 11 лет — с тех пор, как в октябре 2005 года ощутила разрушительную ...

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016
Кожного дня ми крокуємо знайомими ...