11 причин голосувати за команду «Української стратегії Гройсмана»

Цієї неділі відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Як їх результати вплинуть на життя країни – обговорюється зараз чи не в кожній родині.

За результатами виборів буде сформована не тільки нова Верховна Рада, але й новий уряд. Від того, чи будуть у них фахові і компетентні люди, справжні патріоти, люди з сильною волею, щоб досягати результату і протидіяти викликам, – від цього залежить життя країни і кожного з нас.

Серед команд, які йдуть на вибори, найбільше відповідає цим вимогам часу команда партії «Українська стратегія Гройсмана». Вінничани добре знають Володимира Гройсмана – його повагу до людей, розуміння їх проблем, здатність тримати слово і досягати результату, не пасувати перед найскладнішими ситуаціями, його людяність і порядність. Йому 41 рік, але він уже має великий досвід державного управління.

За плечима нашого земляка та команди, з якою він йде на вибори, – вкрай важлива для українських громад децентралізація, нова українська школа, тисячі кілометрів нових доріг, сотні відремонтованих і збудованих по країні шкіл, амбулаторій, дитсадків і стадіонів, підвищення зарплат і пенсій, українське кіно, книга, програма «Чужих дітей не буває», щоденна робота зі зміцнення обороноздатності держави і багато іншого.

Ризики того, що комусь захочеться повернути все назад, наприклад, знову централізувати кошти, передані Урядом Гройсмана на місця, – великі. Тому дуже важливо підтримати людину, якій ми довіряємо. І у Вінниці, і в цілому по країні є багато тих, хто позитивно оцінює його роботу як Прем’єра, довіряє йому і хотів би, щоб він продовжив працювати на цій посаді. Але не всі розуміють, що це залежить від результатів виборів. Тільки наша підтримка дасть йому можливість не тільки зайти в парламент зі своєю командою, а й знову брати участь у формуванні уряду.

За результатами соціологічного опитування Центру соціальних експертиз Інституту соціології НАН України, проведеного 11-16 липня, «Українська стратегія Гройсмана», набирає по країні уже 5,4 % голосів виборців, долаючи прохідний бар’єр до парламенту. Як би конкуренти не намагались нав’язати виборцям зворотну думку.   

Тому важливо 21 липня прийти і проголосувати за «Українську стратегію Гройсмана», а це означає – за стабільність, розвиток і успіх України!

«Українська стратегія Гройсмана» – це:

 • Найбільш сильна професійна команда з усіх, які йдуть на вибори у Верховну Раду.
 • Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів.
 • У них є досвід як законотворчої роботи, так й імплементації прийнятих рішень.
 • Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів.
 • Партія займає чітку патріотичну проукраїнську позицію.
 • Команда «Української стратегії Гройсмана» на відміну від багатьох молодих політиків зможе протистояти досвідченим проросійським маніпуляторам.
 • Ця команда зможе об’єднати навколо себе молодих політиків і дати їм справжнє лідерство, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати Україну.
 • В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою, –  в парламенті і уряді потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення.
 • Партія має чітке бачення необхідних змін в різних сферах. Це ті люди, хто почав ці зміни, які інші політики відкладали роками, і будуть їх захищати та продовжувати.
 •  Вони – не популісти, які роздають порожні обіцянки. Це політики, які тримають слово – обіцяють те, шо реально, і виконують те, що обіцяють.
 • Пріоритетом для «Української стратегії Гройсмана» є інтереси людей. Її лідера Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром.


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Под Киевом пьяный судья устроил тяжелую аварию: видео

03.01.2018 - 00:58
Народный депутат от РПЛ Игорь Мосийчук незадолго до полуночи сообщил о тяжелом ДТП под Киевом с участием судьи. По информации парламентария, авария произошла на повороте с Житомирской трассы к селу ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

Депутата Татьяну Чорновол побили на редуте блокады: видео

06.03.2017
Нардеп Татьяна Чорновол в понедельник ...