10 Тисяч вінничан підписалися за Юлію Тимошенко

Понад 10 тисяч  мешканців Вінниччини просять  Європейський суд з  прав людини  максимально швидко розглянути  другу скаргу  Юлії Тимошенко по суті «газової справи».  Вінничани та мешканці області переконані, що в Україні  суди знаходяться в повній і тотальній залежності від глави держави, і слугують інструментом розправи над політичними опонентами. Фактично подоляни  звертаються до  ЄСПЛ  з проханням підтвердив вердикт, який вже  винесла світова спільнота  — Юлія Тимошенко засуджена незаконно.

Активісти в наметах  свідчать, що кількість бажаючих  поставити свій підпис під зверненням збільшується.  Дуже багато людей, особливо літніх, дізнавшись від своїх сусідів або знайомих про акцію, приїздять спеціально, щоб поставити свій підпис під зверненням.  Люди впевнені, що Юлія Володимирівна невинна, а її ув‘язнення пов‘язано зі страхом нинішнього глави держави за свою долю на майбутніх президентських виборах.

 Прес-служба Вінницької обласної партійної організації «ВО «Батьківщина»


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошел конфликт из-за флага России: видео

06.07.2018 - 14:08
Трое туристов из Херсона вечером 5 июля отдыхали в центре Киева. Плечи одной из девушек были «укрыты» флагом РФ. Несколько киевлян пытались объяснить гостям столицы, что они пропагандируют флаг страны-агрессора. ...

Британцы сняли забавный сюжет о крысином детстве Путина: видео

06.03.2017
Британские журналисты создали довольно объемный ...

Австралийка сняла на видео захватывающую битву змей

17.01.2018
Поскольку сейчас в Австралии лето, ...