ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

Сили оборони минулої доби продовжували наступ на Мелітопольському напрямку (західна частина Запорізької області): «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це в ранковому зведенні повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про конкретні результати нашого наступу на цій ділянці фронту:

«Більшу частину села Роботине контролюють ЗСУ. Під їх контролем близько 75% населеного пункту. Йдуть запеклі ближні бої в самому селі і на південному заході від нього. ЗСУ вдалося вибити рашистів з деяких опорних пунктів, але вони намагаються відновити контроль над ними».

Авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» також зафіксував просування ЗСУ в самому Роботиному та довкола села. Дивись для порівняння його карти за шістнадцяте й сімнадцяте серпня, на останній ми умовно синіми стрілочками позначили попередньо звільнені території.