Оператори тактичної групи «Медоїд» третього окремого полку спеціального призначення ССО Збройних сил України імені князя Святослава Хороброго уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир С-1» російських окупантів.
Панцир стояв в полі і випустив щонайменше одну ракету. Після чого екіпаж вирішив змінити позицію. Однак наші аеророзвідники відстежили його рух, а баражуючий боєприпас наздогнав ціль.
Тим часом Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що шостого жовтня наші захисники знищили два засоби протиповітряної оборони загарбників. А всього, починаючи з 24 лютого, вже 972.
