ЗСУ знищили ворожу бронеколону з усіма штурмовиками

На Лиманському напрямку військовослужбовці батальйону безпілотних систем «MARA» 66-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Мстислава Хороброго знищили штурмовиків російських окупантів, які вціліли після розгрому ворожої бронетанкової колони.

Про це у своєму офіційному Телеграм-каналі повідомила служба зв’язку з громадськістю батальйону, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами. В коментарі, зокрема, зазначено:

«Внаслідок масивних штурмових дій лише незначній частині російських окупантів вдалося спішитися з мото- чи бронетехніки, заховатися й пережити перші години…  Втім, їхня удача була зовсім нетривалою. Пошуки, виявлення та знищення таких росіян не зайняли надто багато часу».