Гірські штурмовики
Бійці 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Збройних сил України розгромили велику бронетанкову колону з десантом російських окупантів.
В коментарі вказується, що в результаті були знищені три танки (танковий взвод) і дві бойові машини піхоти загарбників, ще одна їх БМП пошкоджена. Окрім того: «Незліченна кількість ворожої піхоти залишилось у полі гнити».
А також додається: «Ворог відновив штурми». Можна припустити, що на цій ділянці певний час було затишшя. Але де саме не вказується.
