ЗСУ знищили велику колону ворожої техніки з десантом

Гірські штурмовики 

Бійці 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Збройних сил України розгромили велику бронетанкову колону з десантом російських окупантів.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу сьогодні повідомила на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого коригували вогонь по ворогу.

В коментарі вказується, що в результаті були знищені три танки (танковий взвод) і дві бойові машини піхоти загарбників, ще одна їх БМП пошкоджена. Окрім того: «Незліченна кількість ворожої піхоти залишилось у полі гнити».

А також додається: «Ворог відновив штурми». Можна припустити, що на цій ділянці певний час було затишшя. Але де саме не вказується.