На Лиманському (Куп’янському) напрямку минулої доби російські окупанти наступальних (штурмових) дій не вели. Принаймні про це сьогодні заявив Генеральний штаб Збройних сил України.
«Західніше (окупованої) Діброви було зупинено танковий удар ворога. Дійшло до того, що танки противника просто каталися в (нашому) тилу, де їх вже знищували.
В Серебрянському лісництві традиційно «тягни-штовхай», Сили оборони в тяжких умовах і за чисельної переваги ворога зуміли відстояти більшість позицій.
Східніше (вільних) Тернів ворог продовжує тиск на наші позиції».
