ЗСУ знищили танк окупантів під Донецьком

Бійці Збройних сил України знищили танк російських окупантів біля окупованого Водяного (між вільною Авдіївкою і Донецьком).

Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео. Ролик змонтовано з кадрів, знятих безпілотним літальним апаратом, однак не зрозуміло напевне, чи причетні його оператори безпосередньо до знищення танку.

По польовій дорозі вздовж лісосмуг їхали дві бойових броньовані машини загарбників, а за ними танк. Відео починається з того, що танк вже димить і зупиняється, поступово пожежа посилюється і стається потужний вибух – детонували його власні снаряди.

А от дві ББМ розвернулися на перехресті направо й поїхали далі.

Оскільки танк їхав за ними, можна було б виключити підрив на протитанковій міні. Однак танк міг з’їхати трохи в сторону і знайти міну, яку пропустили ББМ, або ж то міг бути радіокерований вибуховий пристрій…